HAcKEd CrazyHAcker16
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAcKEd CrazyHAcker16

akıLLı oL dedim

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ct2 ile nasıl tanıştınız..

+3
bulkan
Roberto Hongo
masterthone
7 posters
YazarMesaj
masterthone

masterthone

ct2 ile nasıl tanıştınız.. Empty
MesajKonu: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyPtsi Ekim 15, 2007 1:25 pm

sene önce ateri oynarken tabi o zaman ben tsubasayı bilmiyodum başka oyunlar oynuyodum bi çocukla kaset değiştirdik ben ona contra verdim oda bana 7 oyunlu bi kast tabi 1 haftalığına sonra içinden tsubasa çıkınca oyunun hastası olduk ama 1 hafta sonra çocuk geldi kaseti istedi bizde 1 ay vermedik oyaladık çocuğu çocuk köye gitti kaset benim oldu sandım ama çocuk köyden gelince yine istei ve vermek zorunda kaldım ve çocuğa verdik kaseti sonra aradan 1 yıl geçti hep o kaseti aradım ama bulamadım sonra bir gün kırtasiyeye kaset gelmişti bende kaseti çok seviyodum bi kaset vardı captain majed 2 diye bende goal 3 sandım ve aldım eve gittiğimde onun tsubasa olduğunu gördüm çok sdevindim 4 ay falan oynadıktan sonra bizim mahallede bi tsu hayranı daha var ona verdik çocuk kaseti geri getirdi ama içine başka oyun koymuş bizde kandık çocuğun evine gitti tsubasayı istemeye çocuk taşınmış sonra çok aradım bu kaseti sonradan abim ankarada alsancak çarşısında bulumuş ve almış şimdi duruyo işte benim anımda bu
ancak biz o oyunu tsubasa diye bilmedik captain majed diye bildik halada öyle biliyorduk 1 sene önceye kadar
bizde oyunculara isim takmıştık hatırladıklarımn
misugi:kırmızı kafa
hyuga:kaptan
coimbra:sambacı
soba:inne
matsuyama:beyaz kafa
misakiye:ozora (bunu o kasetin içini değiştiren çocuk sölemişti hayin)
ewet bu kadar buda benim anımdı
Roberto Hongo
Grafik Admin
Grafik Admin
Roberto Hongo

Yer : İndigo League Champion!!

MesajKonu: Geri: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyPtsi Ekim 15, 2007 2:06 pm

Ben bi akrabamda gördüydüm.Bende hatırlar gibi olduk bunun çizgi filmi (o zaman anime bilmiyodum Very Happy )vardı diyodum.Sonrada oyununu orda oynadım.İşte kasedide aradım ve arkadaşlarımdan birinde buldum.Japoncasıydı.Sonra oynamaya başladım.İşte az çok kendi kendime öğrendim.En sevdiğim adam Jitoydu.Onun combine şutunu ço kseverdim.Bu şutu dışarda maç yaparken kullanmak isterdim hep. Very Happy Sonra Tsubasayı ataridede tanıyınca artık tsu ile boyna çalım atardım.O özel çalımını hele.Birde Kojiro ile adamları uçurmayı severdim.İlk oynadığım takım Arjantindi.1-3 ünü 14 kere yazıp oynardım.Tabi en baştan başlayıp oynamadan önce bu şifreyle oynardım ve az takım olduğunu sanardım.Ama ben çeyrek finalle oynadığımdan öyle sanımuşum.Neyse bi gün sabahtan öylene kadar sürekli ctyi oynadım.Şifreyi japoncasıyla yazardım.Sonrada 3.takımda kaldıydım.Acaba neyle nasıl yencem diye.Tabi arkadaşlarımla yarış halinde gibiydim.Onlar 4.takımda ben 3 de.Ve soruyodum 3ü nasıl geçcem diye ama söylemiyolardı.Bende tüm adamlarla şut vurdum ve 3.şutu vurarken Tsubasa durduydu.Kartal (O ZAMAN ÖYLE DERDİMDE Smile )röveşatasını vurdu.Bende ilk defa gördüydüm.Çok sevindiydim. Very Happy Sonrada boyna o şutla geçtiydim.Her seferinde mea uçuyodu. Very Happy Neyse öyle öyle geçtim.En son Polonyaya geldim orda epeyi zorlandım.Geçtim sonunda ve Brezilyadan sonra oyunu bitirdim.
Neyse adamlara taktığım isimler;
Schneider-Lalu(çılgın kaptan)
Jito-Halpe,duvar adam
Sano-jitonun topuna maydonoz olan
Santana-erik
Dirceu-aküle kafacı,pembe kafa
Diaz-topukçu baba,hızlı gonzales
Pascal-misaki tipli
Gil-misaki
nitta-matsuyama
sorimachi-hanmaci
soda-hayato
coimbra-sezar
matsuyama-yaşlı co yada nitta
müller-megayı
wakabayashi-genzo
maher-zoom
mea-mavi saçlı kaleci
kaltz-danger
jetoria-aküleci
misugi-0cı hep sıfır gücü vardı Very Happy
renato-littır
Bu kadar aklıma gelenler
http://www.nb-turkiye.net.tc
bulkan

bulkan

Yer : ANKARA

MesajKonu: Geri: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyPtsi Ekim 15, 2007 10:38 pm

Ben ilk Küçük Golcü olarak Kanal D de izledim.
Daha sonra arkadaş CT2 kasedini getirdi sarı bir kaset içinde sf,ninja turtles...bir de Captain Majeed yani arapçası vardı.
Tsubasa_Ozora
Administratör
Administratör
Tsubasa_Ozora

MesajKonu: Geri: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyPtsi Ekim 15, 2007 10:51 pm

Bende ilk küçük golcü olarak tanıdım sonra bi gün ateri kasedi almaya giderken adam bu gösterdi arapça idi Very Happy sarı kasetti
ninja turtles,olimpiyat captan majid,mortol kombat vardı.Baya da bişi vardı Very Happy zaten gerisinle ilgilenmeyip hergün tsubasayı bitirmeye çalıştım Very Happy sonra japoncasını buldum arkadaştan şerefsiz Very Happy 5 Ytl ver vereyim dedi verdim aldım.
https://tsubasa-turkey.yetkin-forum.com
Shingo Aoi
Moderatör
Moderatör
Shingo Aoi

Yer : İnter

MesajKonu: Geri: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyÇarş. Ekim 17, 2007 8:28 pm

jetonlu makinada tanıştım yaaa...tabikide ateri..kontorland Very Happy
Blu-Eyes White-Dragon

Blu-Eyes White-Dragon

MesajKonu: Geri: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyC.tesi Ekim 20, 2007 1:38 pm

dayımın oğlu oynarken görmüştüm o günden beri oynuyom valla
wakabayashi-kun

wakabayashi-kun

Yer : WAkAbI EgiTen Kisi:)

MesajKonu: Geri: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyC.tesi Ekim 20, 2007 2:18 pm

ben Captain Tsubasa yi ilkk 7 yasındayken tanıdım kanal d de hep gosterırdı sabah 6 sında kalkardım onu ızlemek ıcın ve daha sonradan oyunu aramaya basladım fakat hıc bır yerde yoqtu cok uzulmustum hatta ağlamıstım daha sonra amcamın oglu bir gun bakırkoye gitmis kasetlerı gormus tam 4 tane kaset almıstı 2 sı sılahlı ıkısıde ct1,ct2 iydi o kadar sevınmıstımkıVery Happy aceleden ateri ye koydum kaseti Very Happy ve oynamaya basladım gol attgımda oleyy dıe bagırdım ama Very Happy kol kırıldı ustune basmısım Very Happy sonra 15 gun oynayamadım Very Happy

ben de hyugaya tsubasa ya ad lar koymustum sonradan Very Happy

Tsubasa (Kaptan)
Wakabayashi(hic gol yemeyen canavar)
Hyuga(gol ustası)

Digerlerinede koymustum ama unuttum Very Happy
masterthone

masterthone

MesajKonu: Geri: ct2 ile nasıl tanıştınız..   ct2 ile nasıl tanıştınız.. EmptyPaz Ekim 21, 2007 3:47 pm

saolun

ct2 ile nasıl tanıştınız..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-